Online Bağış

Genel Merkez'den Ramazan Mesajı

27-05-2017, 14:33

"Rahmet, mağfiret, bağışlanma ayı ve 11 ayın sultanı olan mübarek Ramazan-ı Şerifinizi tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah (cc)'dan niyaz ederiz."

Rahmetin bol olduğu, şeytanların bağlandığı, gönüllerin yumuşadığı, hayır ve hasenatın yarışırcasına yapıldığı, suç oranlarının düştüğü ve merhamet ve acıma hissinin çoğaldığı mübarek  Ramazan-ı Şerif ayına girmiş bulunuyoruz. Rabbim bu mübarek ayı hakkıyla idrak etmeyi ve akabinde bağışlanarak bayram etmeyi nasib etsin inşaallah.

Yeryüzünde süren savaşlar, felaketler ve doğal afetler sonucu mağdur olanlar ile beraber dünya üzerindeki Yetim ve Öksüz çocuk sayısının gün geçtikçe artması ve bu rakamın 400 Milyonu geçmesi bir Yardım Kuruluşu olarak sorumluluklarımızı daha da çoğaltmaktadır.

Bizlerde sorumluluklarımızın farkında olarak Yetim ve Öksüzlere yardımı en öncelikli vazifesi olarak gören ve bunun içinde kurulan bu yardım kuruluşumuzu hep beraber oluşturduk.

İnşaallah bu Ramazan'da da Yetim ve Öksüzlerin yüzlerini güldürmek, onları yalnız ve kimsesiz bırakmamak için kollarımızı sıvamış bulunmaktayız.

"Yetim Giydirme", "Gıda Paketi", "İftar" vb. yardım faaliyetlerimiz sizlerin desteği ile inşaallah bu Ramazan'da da son hızla devam edecektir.

Bizlere bu alanda yardımcı olmak istiyor iseniz, AVRUPA YETİMDER e.V. olarak;

- Zekatlarınızı,
- Fitrelerinizi
- vb. Bağışlarınızı,

makbuz karşılığında alıp direk ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.

Bu mübarek günlerde, hayrın bire bin olarak Allah indinde karşılık bulduğuna iman ederek yardımlarımızı dünyanın muhtelif bölgelerindeki Yetim, Öksüz, Mağdur ve Muhtaçlara ulaştırmak için hayır yapmada yarışalım. Zira bu bizim hem insani ve hemde islami sorumluluğumuzun bir gereğidir.

Hayırlı Ramazanlar.

Avrupa Yetimder - Pro Waisen e.V.
Genel Merkez