Online Bağış

Tanıtım


Yetimler İçin Dayanışma Etkinliği 2017

Avrupa Yetim-Der’in tüm gelirleri Yetim, Öksüz ve mağdurlar yararına kullanacağı “Yetimler İçin Dayanışma Gecesi” hayırseverlerin katılımlarıyla gerçekleşti.

Devamını oku...
Yetimler İçin Dayanışma Gecesi'ne Davet

Avrupa Yetim-Der, bu yılki "Yetimler İçin Dayanışma Gecesi" programını 24 Aralık’ta gerçekleştirecek.

Devamını oku...
Diyanet İşleri Başkanı'ndan Avrupa Yetim-Der’e Ziyaret

Karadağ Diyanet İşleri Başkanı Rıfat Feyjziç, Karadağ Zekat Vakfı Başkanı Sadmir Hadzijic ve beraberlerindeki heyet Avrupa Yetim-Der'in Genel Merkezine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Devamını oku...
Faaliyet ve Projeler Ele Alındı

Avrupa Yetim-Der resmi ve gönüllü temsilcileri ile 2017 yılı ve öncesinde gerçekleştirdikleri yardımlar ve kurumun diğer çalışmalarını değerlendirmek için Fransa'da bir araya geldi.

Devamını oku...
Ateş: Hedefimiz milyonlarca yetime ulaşmak

İtalya’nın Trieste şehrinde düzenlenen seminerde Avrupa Yetim-Der’in Avrupa, Türkiye, Myanmar, Filistin, Balkan Ülkeleri, Afrika ve Asya ülkelerinde yaptığı yardım faaliyetlerini anlatan Hüseyin Ateş, Kurum olarak, hedeflerinin dünya üzerinde yaşayan milyonlarca yetime ulaşmak olduğunu söyledi.

Devamını oku...
Yetimlerle Dayanışma Etkinliği 2016

Avrupa Yetim Der’in ikincisini düzenlediği “Yetimlerle Dayanışma Gecesi” Avrupa kıtasının dört bir yanında yaşayan hayırseverlerin katılımıyla Wiesbaden şehrinde gerçekleştirildi.

Devamını oku...
Yetimlerle Dayanışma Gecesi'ne davet

Avrupa Yetim-Der, Avrupa genelinde yaşayan hayırseverlere hitap edecek Yetimlerle Dayanışma Gecesi programını 25 Aralık’ta gerçekleştirecek.

Devamını oku...
12. İstişare Toplantısı Wiesbaden'de Yapıldı

Avrupa Yetim Der, Avrupa genelindeki temsilcilerinin katılımıyla 12. İstişare toplantısını Wiesbaden kentinde gerçekleştirdi. Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Hüseyin Ateş, "Allah’a hamdolsun, 2016 yılında planladığımız hedeflere ulaştık." dedi.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der'den Burkina Faso Meclisi'ne Ziyaret

Kurban Bayramı yardım organizasyonu kapsamında Burkina Faso'nun başkenti Vagadugu'da bulunan Avrupa Yetim Der heyeti, Büyük Millet Meclisi Başkan Yardımcısı Benewende Stanislas Sankara'yı ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der'den Bir Yılda 100 binin üzerinde Aileye Yardım

Avrupa Yetim-Der, 2015 yılında Avrupa, Afrika, Asya ve Balkan ülkelerinde 100 binin üzerinde mağdur ve yardıma muhtaç aileye yardım elini uzattı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim Der'den Muhteşem Organizasyon

Avrupa Yetim Der'in, düzenlediği Yetimlerle Dayanışma Gecesi Avrupa'nın dört bir yanında yaşayan hayırseverlerin katılımıyla gerçekleşirken, etkinlikte yapılan sunumlar göz doldurdu.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der 2016 İçin Kolları Sıvadı

Avrupa Yetim-Der, Wiesbaden şehrinde üye ve gönüllüleri ile bir araya gelerek 2015 yılının son istişare toplantısını gerçekleştirdi.

Devamını oku...