Online Bağış

Yetim


Türkiye’nin dört bir yanında yetimler sevindiriliyor

Uluslararası İnsani Yardım Kuruluşu Avrupa Yetim-Der, Yetim ve ihtiyaç sahibi çocuklar için “Kışlık Giyim” yardımı projesi kapsamında yetim yüzü güldürmeye devam ediyor.

Devamını oku...
Yetimhane’de kalan Yetimler Avrupa Yetim-Der ile sevindi

Avrupa Yetim-Der, Asya ülkelerinden Kamboçya’da, Yetim ve Öksüz çocukların kaldığı Yetimhane’nin ihtiyaç duyduğu yatak, yastık, yorgan ve Demir Ranzaları yetimhaneye ulaştırdı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der, Yetimleri sevindirmeye devam ediyor

Avrupa Yetim-Der, hayırseverlerin “Kışlık Giyim Projesi” kapsamında yaptığı bağışlar ile Türkiye’de 40 yetim ve mağdur çocuğa giyim ve ayakkabı yardımında bulundu.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Yetimleri sevindirmeye devam ediyor

Kurban Bayramı öncesi "Yetim Giydirme" Projesi kapsamında Türkiye’de bulunan Avrupa Yetim Der heyeti, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Bingöl’de onlarca yetim ve ihtiyaç sahibi çocuğun bayram sevincine ortak oldu.

Devamını oku...
Bosnalı yetimlere kışlık giyim ve Süt keçisi yardımı

Avrupa Yetim-Der, Dünya genelinde sürdürdüğü yardım faaliyetlerini Bosna Hersekte’de devam ettiriyor. Bosna’da Yetim ve ihtiyaç sahiplerine giyim yardımı ve süt keçisi desteği verildi.

Devamını oku...
Yemen'de "Yetimlerden Bir Kardeşin Olsun" Projesi

Avrupa Yetim-Der, Yemenli Yetim Aile ve Yetimler için kampanya başlattı.

Devamını oku...
Bangladeş'teki Yetim çocuklara yardım

İhtiyaç sahiplerine hayırseverlerin yardımlarını ulaştırmak üzere yola çıkan Avrupa Yetim-Der ekibi, Bangladeş'in başkenti Dakka'da kimsesiz 120 çocuğa hijyen ve kırtasiye malzemesi dağıttı, gıda yardımında bulundu.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Batman'da Yetimlerin Yüzünü Güldürdü

Avrupa Yetim-Der, Batman'da 150 yetim ve mağdur çocuğu giydirerek yüzlerini güldürdü.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Uganda’lı Yetimleri Sevindirdi

Avrupa Yetim-Der, Uganda'nın başkenti Kampala'dan 400 kilometre uzaklıkta bulunan Avanda Orphanage okulundaki 200 yetime kırtasiye ve giyim yardımında bulundu. Kurum, Uganda’da bir çok projeyi hayata geçirecek.

Devamını oku...
Kenyalı Yetim Çocuklar En Güzel Bayramı Yaşadı

Kurban bayramı organizasyonu kapsamında Afrika coğrafyasında bulunan Avrupa Yetim-Der ve İHO Ebrar, Kenya'da Yetim ve yoksul çocukları sevindirdi.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Hilvan'da Yetim Çocukları Giydirdi

Avrupa Yetim-Der, Kurban Bayramı öncesi Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde yetim ve ihtiyaç sahibi 30 çocuğa kıyafet yardımında bulundu.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Kenyalı Yetimleri Sevindirdi

Avrupa Yetim-Der, "Yetim Giydirme Kampanyası" kapsamında, Doğu Afrika ülkesi Kenya’daki yetimhanelerde yaşayan çocukların yüzlerini güldürdü.

Devamını oku...