Online Bağış

Avrupa Yetim-Der 2019 Kurban dönemi hazırlıklarına başladı

28-06-2019, 21:57

Avrupa kıtasında yaşayan hayırseverlerin desteğiyle her yıl Yetim, yoksul ve yardıma muhtaç ailelere yönelik Kurban organizasyonu gerçekleştiren Avrupa Yetim-Der, bu bayram da Afrika, Asya ve Balkan ülkeleri ile Yemen ve Türkiye başta olmak üzere Dünya’nın birçok bölgesinde Kurban organizasyonları düzenleyecek.

Dünya’nın birçok yerinde yaşayan yetim ve mağdurlara umut ışığı olan Avrupa Yetim-Der, “Kurbanlarınız Yetim ve Muhtaçlara Umut Olsun” sloganıyla Kurban Bayramı çalışmalarına başladı. Afrika, Asya ve Balkan ülkeleri ile Yemen ve Türkiye başta olmak üzere Dünya’nın birçok bölgesinde Kurban bayramı dolayısıyla çeşitli faaliyetlerde bulunacak olan Avrupa Yetim-Der, birçok hayırlı organizasyona daha imza atmaya hazırlanıyor.

Avrupa Yetim-Der, Yetim, mağdur ve ihtiyaç sahibi ailelere Kurban Bayramı dolayısıyla hayırseverlerin destekleri doğrultusunda Yetim giydirme, Bayram harçlığı ve Kurban eti gibi hayırları zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırmak için çalışmalarına başladı.

Kurban bedelinin Türkiye için 180, Asya ve Afrika ülkelerinde 100, Balkan Ülkeleri ve Yemen için 140 euro olduğu açıklandı.

Hayırseverlerin vekalet yoluyla bağışlayacağı Kurbanlıklar, Yetim giydirme ve Bayram harçlıkları gibi projeler için iletişim ve banka hesap bilgileri paylaşıldı.

Şimdi Online Bağışla

Avrupa Yetim-Der'e Bağış için gerekli bilgiler:

Öte yandan Avrupa Yetim-Der Genel Merkezi tarafından yapılan açıklamada Hayırseverlerin yapacakları bağışlarda aşağıdaki bilgileri kullanmaları gerektiği belirtildi:

Banka bağış bilgileri:
Alıcı: Avrupa Yetim-Der
IBAN: DE16 6835 0048 0001 0931 78
BIC:   SKLODE66XXX

Resmi Web sayfası
www.avrupayetimder.com
info@avrupayetimder.com

Telefon
00 49 7623 71 777 30 (Sabit Hat)
00 49 157 739 606 19 (Yeni Cep Hattı / WhatsApp)

Sosyal Medya
Facebbook:   
https://www.facebook.com/avrupayetimder2011
Instagram:   
https://www.instagram.com/avrupayetimder/
Twitter:         
https://twitter.com/AvrupaYetimder