Online Bağış

Wiesbaden


Genel Merkez'den “Yetimler İçin Dayanışma Gecesi 2018” Duyurusu

Avrupa Yetim-Der Genel Merkez'inden 29.12.2018 Cumartesi günü düzenlenecek olan etkinliğin iptali ile ilgili bir açıklama yayınlandı. İlgili açıklama:

Devamını oku...
Yetimler İçin Dayanışma Etkinliği 2017

Avrupa Yetim-Der’in tüm gelirleri Yetim, Öksüz ve mağdurlar yararına kullanacağı “Yetimler İçin Dayanışma Gecesi” hayırseverlerin katılımlarıyla gerçekleşti.

Devamını oku...
Yetimler İçin Dayanışma Gecesi'ne Davet

Avrupa Yetim-Der, bu yılki "Yetimler İçin Dayanışma Gecesi" programını 24 Aralık’ta gerçekleştirecek.

Devamını oku...
Yetimlerle Dayanışma Etkinliği 2016

Avrupa Yetim Der’in ikincisini düzenlediği “Yetimlerle Dayanışma Gecesi” Avrupa kıtasının dört bir yanında yaşayan hayırseverlerin katılımıyla Wiesbaden şehrinde gerçekleştirildi.

Devamını oku...
Yetimlerle Dayanışma Gecesi'ne davet

Avrupa Yetim-Der, Avrupa genelinde yaşayan hayırseverlere hitap edecek Yetimlerle Dayanışma Gecesi programını 25 Aralık’ta gerçekleştirecek.

Devamını oku...
12. İstişare Toplantısı Wiesbaden'de Yapıldı

Avrupa Yetim Der, Avrupa genelindeki temsilcilerinin katılımıyla 12. İstişare toplantısını Wiesbaden kentinde gerçekleştirdi. Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Hüseyin Ateş, "Allah’a hamdolsun, 2016 yılında planladığımız hedeflere ulaştık." dedi.

Devamını oku...
Avrupa Yetim Der'den Muhteşem Organizasyon

Avrupa Yetim Der'in, düzenlediği Yetimlerle Dayanışma Gecesi Avrupa'nın dört bir yanında yaşayan hayırseverlerin katılımıyla gerçekleşirken, etkinlikte yapılan sunumlar göz doldurdu.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der 2016 İçin Kolları Sıvadı

Avrupa Yetim-Der, Wiesbaden şehrinde üye ve gönüllüleri ile bir araya gelerek 2015 yılının son istişare toplantısını gerçekleştirdi.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Muş'ta Yetimleri Giydirdi

Avrupa ve Türkiye'de yardım faaliyetleri yürüten Avrupa Yetim-Der, Muş Selam-Der aracılığıyla 50 yetim ve muhtaç çocuğu giydirdi.

Devamını oku...
'Türkiye'de 15 noktada Kurban keseceğiz'

Avrupa Yetim-Der yetkilileri, Wiesbaden kentinde bulunan Vahdet Camiinde düzenlenen Kurban Bilgilendirme Programı ile, Kurban Bayramı sürecinde yapacakları çalışmaları gurbetçilerle paylaştı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Aracılığı İle Uganda'da Su Kuyusu Açıldı

Susuzluk ve kuraklığın etkili olduğu Afrika'da su kuyuları açmaya devam eden Avrupa Yetim-Der, bir su kuyusunu daha, Almanya'nın Wiesbaden şehrindeki Vahdet Camii müdavimi hayırseverlerin katkılarıyla, Uganda'da hizmete açtı.

Devamını oku...
8. İstişare Toplantısı Yapıldı

Avrupa Yetim-Der, üye ve gönüllüleri ile bir araya gelerek düzenlediği 8'inci İstişare toplantısında Ramazan ayı hazırlıklarını ve son aylarda yapılan yardım faaliyeti çalışmalarını değerlendirdi.

Devamını oku...
Batman'da Gıda Yardımı Yapıldı

Avrupa Yetim-Der bağışlanan adakları Batman'da yetimlere, muhtaç ailelere ve Kur'an kursu öğrencilerine dağıttı.

Devamını oku...
6. İstişare Toplantısı Wiesbaden'de Gerçekleştirildi

Avrupa Yetim-Der, 6. İstişare Toplantısı'nı gerçekleştirmek için Almanya'daki gönüllü temsilcileriyle Wiesbaden şehrinde bir araya gelerek, yapılan ve yapılması planlanan hizmetlerle ilgili bilgi alış verişinde bulundu.

Devamını oku...
Genel Merkezden Teşekkür

Avrupa Yetim-Der Genel Merkezinden yapılan "Yetimler İle Dayanışma Etkinlikleri"ne gösterilen ilgiden dolayı teşekkür açıklaması şöyle:

Devamını oku...