Online Bağış

2018


Avrupa Yetim-Der'den öğrencilere kırtasiye yardımı

Avrupa Yetim-Der tarafından Kahramanmaraş'ın ilçesi Çağlayancerit Ortaokulu öğrencilerine kırtasiye ve ayakkabı yardımı yapıldı.

Devamını oku...
Yardımlarımız mağdur Yemen halkına ulaşmaya devam ediyor

Yemen savaşının başladığı ilk günlerden beri mağdur Yemen halkının yanında olmaya devam eden Avrupa Yetim-Der, Yemen ile ilgili başlatmış olduğu yardım kampanyaları çerçevesinde hayırsevelerin bağışlarını Yemen'e ulaştırmaya devam ediyor.

Devamını oku...
Genel Merkez'den “Yetimler İçin Dayanışma Gecesi 2018” Duyurusu

Avrupa Yetim-Der Genel Merkez'inden 29.12.2018 Cumartesi günü düzenlenecek olan etkinliğin iptali ile ilgili bir açıklama yayınlandı. İlgili açıklama:

Devamını oku...
Kurban 2018 Kampanyası

Avrupa Yetim-Der Kurban 2018 projelerini kamuoyu ile paylaşarak 2018 Kurban Kampanyası'nı başlattı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Batman'da Yetimlerin Yüzünü Güldürdü

Avrupa Yetim-Der, Batman'da 150 yetim ve mağdur çocuğu giydirerek yüzlerini güldürdü.

Devamını oku...
Kamboçyalı mağdurlar Ramazan ayında Avrupa Yetim-Der ile sevindi

Avrupa Yetim-Der, Ramazan ayı dolayısıyla Asya ülkesi Kamboçya’da, yetimler başta olmak üzere yüzlerce mağdur aileye ulaşarak gıda kolileri ve insani yardım paketi dağıttı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Ramazan yardımlarına başladı

Avrupa Yetim-Der, mübarek Ramazan ayı münasebetiyle yardım çalışmalarını hızlandırdı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Ramazan'a hazır

Avrupa Yetim-Der, Ramazan ayında Türkiye, Filistin, Afrika, Aysa ülkeleri ve Avrupa‘da yapacağı yardım çalışmalarının ön hazırlıklarını tamamlayarak uygulayacakları projeleri açıkladı.

Devamını oku...
Ramazan 2018 Broşürümüz

Zekât, Fitre, Gıda Paketi, İftar, 2018 Fitre Bedelleri gibi Ramazan ayında yapılacak hayırlar konusunda bilgilendirme için hazırlanan broşürümüz sitemize yüklenmiştir.

Devamını oku...
Sitemizde "Zekat Hesaplama" Tekrar Hizmetinizde

Avrupa Yetim-Der olarak hayırseveler için hazırlanan "Zekat Hesaplama" hizmetini Türkçe ve Almanca olarak sitemizde tekrar hizmete sunuyoruz.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der 2018 Fitre Bedellerini Belirledi

Rahmet iklimi Ramazan ayında da Avrupa Yetim-Der, fitre ve zekatlarınızla umut olmaya devam edecektir.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Uganda’lı Yetimleri Sevindirdi

Avrupa Yetim-Der, Uganda'nın başkenti Kampala'dan 400 kilometre uzaklıkta bulunan Avanda Orphanage okulundaki 200 yetime kırtasiye ve giyim yardımında bulundu. Kurum, Uganda’da bir çok projeyi hayata geçirecek.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Arakanlılar İçin Önemli Projeleri Hayata Geçirdi

​Avrupa Yetim-Der, Bangladeş'teki mülteci kamplarında kalan mazlum Arakanlılar için çadır köyü, mescit, güneş enerjili ışıldak ve dikiş atölyesi gibi önemli projeleri hayata geçirdi. UNICEF yetkilileri Avrupa Yetim-Der'e kamptaki Arakanlıların sorunları ile ilgili bilgi verdi.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der, Arakanlı Mülteci Kamplarında

Arakanlı mültecilerin sıcak yemek, barında, giyim, gıda, içme suyu ve hazır yiyecek gibi zaruri ihtiyaçlarını insani yardımlarla hafifletme amacıyla Bangladeş’teki kamplara ulaşan Avrupa Yetim-Der heyeti kamplardaki yardım çalışmalarına başladı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Arakanlı Mülteciler İçin Bangladeş'e Gidecek

Avrupa Yetim-Der, Arakanlı Müslümanların yaralarını sarmak için başlattığı çadırkent ve birçok insani yardım projesini yerinde inceleme ve açılışını yapmak için Bangladeş'teki kamplara gidiyor.

Devamını oku...
Karadağ’a Sığınan Mültecilere Yardım

Avrupa Yetim-Der, Karadağ Plav şehrine bağlı Gusinye kasabasında mülteci kampında 25 yıldır zorlu koşullar altında yaşam mücadelesi veren 150 aileye Gıda ve Kışlık ihtiyaç yardımlarını ulaştırmayı başardı.

Devamını oku...
Filipinli Mağdurlara Gıda Yardımı

Avrupa Yetim-Der, Pasifik Okyanusu'nun batısındaki takımada ülkesi Filipinler'de tropikal tayfun sonucu yaşanan sel ve toprak kaymalarında mağdur olan Filipinlilere gıda yardımında bulundu.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Kamboçya'da

Avrupa Yetim-Der, Asya ülkelerinden Kamboçya'da, yetim ve muhtaç ailelere çeşitli gıda ürünlerinden oluşan yardım paketleri ulaştırdı.

Devamını oku...