Online Bağış

Avrupa


Avrupa Yetim-Der 2022 Fitre bedellerini belirledi

2011 yılından beri 4 Kıta ve 50 ülkeye yardımlarınızı ulaştıran ve faaliyetlerine tüm hızıyla devam eden Avrupa Yetim-Der, binlerce ihtiyaç sahibi ve Yetime uzanan yardım eli olmak için Ramazan 2022 çalışmaları ile ilgili açıklamada bulundu.

Devamını oku...
Ukrayna'lı Mültecilere Acil Yardım Kampanyası

Ukrayna'da yaşanan savaş sonucu ülkelerini terkederek komşu ülkelere sığınan Ukraynalı Mülteciler için Acil Yardım Kampanyamız devam ediyor.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der 2021 Fitre bedellerini belirledi

2011 yılından beri 4 Kıta ve 40 ülkeye yardımlarınızı ulaştıran ve faaliyetlerine tüm hızıyla devam eden Avrupa Yetim-Der, binlerce ihtiyaç sahibi ve Yetime uzanan yardım eli olmak için Ramazan 2021 çalışmaları ile ilgili açıklamada bulundu.

Devamını oku...
Ramazan yaklaşıyor, Avrupa Yetim-Der Korona mağdurlarına destek oluyor

Koronavirüsün Dünya'da ve Türkiye'de etkisini artırmasıyla birlikte birçok il ve ilçede sokağa çıkma yasakları uygulanırken Avrupa Yetim-Der, Ramazan ayı'nın da yaklaşmasıyla Türkiye’de yaşlı ve ihtiyaç sahiplerine gıda ve hijyen yardımı ulaştırmaya devam ediyor.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der’den ‘Koronavirüs’ açıklaması

Dünya Koronavirüs salgınıyla savaşırken maalesef virüs bütün hızıyla yayılmaya devam ediyor. Sosyal ve ekonomik hayatı derinden etkileyen salgın ve yansımaları Yetim, mağdur ve ihtiyaç sahiplerini de etkilemeye başladı. Avrupa Yetim-Der Gelen Merkez, konu ile ilgili tavsiye ve açıklamalarda bulundu.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der 2021 Fitre bedellerini belirledi

2011 yılından beri 4 Kıta ve 40 ülkeye yardımlarınızı ulaştıran ve faaliyetlerine tüm hızıyla devam eden Avrupa Yetim-Der, binlerce ihtiyaç sahibi ve Yetime uzanan yardım eli olmak için Ramazan 2021 çalışmaları ile ilgili açıklamada bulundu.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der hasta düşen çaresiz Yemenli mağdurları tedavi ediyor

Uluslararası İnsani Yardım Kuruluşu Avrupa Yetim-Der, ambargo ve dayatılan savaşla büyük zorluklar yaşayan Yemen’de salgın haline dönüşen özellikle Kolera, İshal ve Solunum yolu hastalıklarının tedavisi için başlattığı sağlık taraması projesine devam ediyor.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Elaziğ'da depremzedelerin yanında

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Elazığ ve Malatya'da ciddi hasar oluşması ve binlerce insanın mağduriyet yaşaması sonrası, Avrupa Yetim-Der bölgeye yönelik insani yardımları ulaştırmaya başladı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der'den Elazığ Depremi için ACİL YARDIM çağrısı

Avrupa Yetim-Der, Elazığ’da meydana gelen depremde mağdur olan depremzedeler için yardım kampanyası başlatarak, hayırseverlerin destekleriyle yardım organizasyonu çalışmalarına başladı. Depremde şimdiye kadar 38 kişi hayatını kaybederken 1607 kişi de yaralandı.

Devamını oku...
Arnavutluk’ta ki depremzedelere ilk yardımlarımız ulaştırıldı

Arnavutluk’ta meydana gelen deprem sonrası zorlu bir şekilde yaşamlarını sürdüren depremzedelerin acılarını hafifletmeye çalışan Avrupa Yetim-Der, gıda ve çeşitli yaşam malzemelerinden oluşan acil yardımları bölgeye Çarşamba gününden itibaren ulaştırdı.

Devamını oku...
Yetimhane’de kalan Yetimler Avrupa Yetim-Der ile sevindi

Avrupa Yetim-Der, Asya ülkelerinden Kamboçya’da, Yetim ve Öksüz çocukların kaldığı Yetimhane’nin ihtiyaç duyduğu yatak, yastık, yorgan ve Demir Ranzaları yetimhaneye ulaştırdı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der, Yetimleri sevindirmeye devam ediyor

Avrupa Yetim-Der, hayırseverlerin “Kışlık Giyim Projesi” kapsamında yaptığı bağışlar ile Türkiye’de 40 yetim ve mağdur çocuğa giyim ve ayakkabı yardımında bulundu.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Sri Lanka’lı Selzedelerin imdadına yetişti

Avrupa Yetim-Der, Hint Okyanusu'ndaki ada ülkesi Sri Lanka' da meydana gelin sel felaketinden dolayı zor durumda kalan onlarca Sri-Lanka’lı aileye Gıda ve Hijyen paketi yardımında bulundu.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der’den Yetim öğrencilere kırtasiye desteği

Avrupa Yetim-Der, yeni eğitim öğretim yılı başlangıcı öncesi Türkiye'de ihtiyaç sahibi Yetim öğrencilere kırtasiye yardımlarına başladı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Kurban hayırları için Dünya’nın farklı coğrafyalarında

Avrupa Yetim-Der, 2019 kurban programını önemli ölçüde gerçekleştirirken binlerce Yetim ve İhtiyaç sahibi aileye Kurban etleri ulaştırırken onlarca Yetim ve mağdur çocuğa Bayramlık kıyafet ve ayakkabı giydirdi. Afrika sahasındaki programlar ise kimi engelleme çabalarına rağmen icra edildi.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Yetimleri sevindirmeye devam ediyor

Kurban Bayramı öncesi "Yetim Giydirme" Projesi kapsamında Türkiye’de bulunan Avrupa Yetim Der heyeti, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Bingöl’de onlarca yetim ve ihtiyaç sahibi çocuğun bayram sevincine ortak oldu.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der 2019 Kurban dönemi hazırlıklarına başladı

Avrupa kıtasında yaşayan hayırseverlerin desteğiyle her yıl Yetim, yoksul ve yardıma muhtaç ailelere yönelik Kurban organizasyonu gerçekleştiren Avrupa Yetim-Der, bu bayram da Afrika, Asya ve Balkan ülkeleri ile Yemen ve Türkiye başta olmak üzere Dünya’nın birçok bölgesinde Kurban organizasyonları düzenleyecek.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Ramazan Ayı faaliyetlerini kamuoyuna açıkladı

2011 yılından beri Dünya’nın birçok yerinde Yetim, Öksüz, mağdur, fakir ve muhtaçlara yaptığı yardımlarla ismini duyuran Avrupa Yetim-Der, 2019 yılı Ramazan ayı faaliyetlerini kamuoyu ile paylaştı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der’den Yemenli hastalara Tıbbi destek

İnsani yaşam koşullarının gün geçtikçe zorlaştığı ve ağır koşullar altında yaşamaya çalışan Yemenli yüzlerce böbrek hastasına hizmet veren Hudeyde Diyaliz Merkezine Avrupa Yetim-Der tarafından Tıbbi Techizat desteği sağlandı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der 2019 Fitre bedellerini belirledi

2011 yılından beri 4 Kıtada 40 ülkede hizmetlerini sürdüren Avrupa Yetim-Der, binlerce ihtiyaç sahibi ve Yetime uzanan yardım eli olmak için Ramazan 2019 çalışmalarına start verdi.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der, Arakanlı mültecilere umut olmaya devam ediyor

Uluslararası İnsani Yardım Kuruluşu Avrupa Yetim-Der, Arakanlı mültecilere yönelik başlattığı yardım seferberliğine devam ediyor. Dernek, şimdiye kadar binlerce Arakanlı mülteciye yardım ulaştırmayı başardı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der’den Karadağ’a ‘Kış Yardımı’

Karadağ’ın kuzey bölgesi son 50 yılın en soğuk ve yağışlı kışını yaşarken, Uluslararası İnsani Yardım Kuruluşu Avrupa Yetim-Der, zorlu koşullar altında yaşam mücadelesi veren yetim ve mağdur 100 aileye Gıda ve Kışlık ihtiyaç yardımlarını ulaştırmayı başardı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Genel Merkezi’nden önemli açıklama

Avrupa Yetim-Der Genel Merkezi olarak yaşanan son gelişmeler üzerine; Kurumumuzu ilk günden beri maddi ve manevi olarak destekleyen başta çok kıymetli hayırseverlerimizi, gönüllü temsilcilerimizi ve kamuoyunu bilgilendirmek ve aydınlatmak için bu açıklama gerekli görülmüştür:

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der'den öğrencilere kırtasiye yardımı

Avrupa Yetim-Der tarafından Kahramanmaraş'ın ilçesi Çağlayancerit Ortaokulu öğrencilerine kırtasiye ve ayakkabı yardımı yapıldı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Arakanlı kadınları üretime yönlendiriliyor

Avrupa Yetim-Der, Bangladeş'in Cox's Bazar kentindeki kamplarda yaşamlarını sürdüren Arakanlı kadınlar için dikiş nakış kursu açtı.

Devamını oku...